Een tweede leven begint met een eerste klik. Welkom bij het vernieuwde Bobbo.
Het verhaal achter deze vondst

Beschrijving

Relaties en de loop van het leven bevat het verslag van een drietal discussies, waarin de betekenis van de geboortehoroscoop voor relaties en verenigbaarheid van karakters wordt behandeld. Na uitgelegd te hebben welke astrologische factoren met vermogen om relaties aan te gaan bepalen, bespreekt de auteur technieken van horoscoopvergelijking, waarbij hij het accent legt op de belangrijkheid van wederzijdse aspecten en van de invloed van de planeten op de huizen.

Een hoofdstuk over het verband tussen de belangrijkste transits en de cardinale karakter ontwikkelingen in iemands leven, besluit dit levendige en veelzijdige boek.

Omdat dit boek grotendeels het uitgeschreven verslag is van drie workshops, komt de behandelde stof zeer persoonlijk, spontaan en indringend over en is de toon prettig informeel, wat na de vele gortdroge astrologische teksten een verademing is. Het hoofdthema: de betekenis van de geboortehoroscoop voor relaties en verenigbaarheid van karakters komt duidelijk uit de verf. Ook wanneer de auteur uitlegt welke astrologische factoren het vermogen bepalen om relaties aan te gaan, verricht hij uitstekend werk. Dit is tevens het geval met zijn opmerkingen over de invloed van de belangrijkste planeten. De vele vraag- en antwoord-dialogen alsmede de vermelde praktijkvoorbeelden maken dit in eenvoudige taal geschreven boek voor zowel astroloog als niet-astroloog toegankelijk en interessant. Leuke omslag, goed leesbare letter. Een welkome aanwinst

paperback in goede tweedehandse staat -198 blz. -22 x 15 cm -1988 Uitgeverij Schors
Door Stephen Arroyo
Verzendkosten ten laste van de koper -verzending met de post -via Kiala NIET mogelijk

Staat
Tweedehands
Aanbod
Te koop · Aangeboden
Prijsoptie
Onderhandelbaar
Locatie
9100 Sint - Niklaas
Referentie
Bobbo 94312
Nog even rondneuzen?

Misschien ook iets voor jou.