Een tweede leven begint met een eerste klik. Welkom bij het vernieuwde Bobbo.
Het verhaal achter deze vondst

Beschrijving

Auteurs: Michael Baigent en Richard Leigh

Tussen 1947 en 1956 werden in de grotten ten oosten van Jeruzalem aan de Dode Zee een aantal perkamentrollen gevonden, die de aanleiding zouden vormen voor 'het grootste academische schandaal van de twintigste eeuw'. Deze documenten, bekend onder de aanduiding Dode-Zeerollen, dateren van tussen de tweede eeuw voor en de tweede eeuw na Christus en lijken onder andere de complete tekst van Jesaja te omvatten, alsmede informatie over de priesterlijke en koninklijke Messias.
Merkwaardigerwijze heeft slechts een heel kleine groep geleerden toegang gekregen tot gedeelten van het materiaal en is het grootste deel nog steeds niet vrijgegeven voor publicatie.
In nauwe samenwerking met professor Robert Eisenman, een van de meest vooraanstaande deskundigen op het gebied van de archeologie en het onderzoek van de bijbel, slaagden Michael Baigent en Richard Leigh erin te achterhalen hoe en waarom een gedeelte van 800 antieke Hebreeuwse en Aramese geschriften lange tijd voor de wereld verborgen werd gehouden.






Staat
Tweedehands
Aanbod
Te koop · Aangeboden
Prijsoptie
Onderhandelbaar
Locatie
3800 Sint-Truiden
Referentie
Bobbo 56374
Nog even rondneuzen?

Misschien ook iets voor jou.