Het verhaal achter deze vondstBeschrijving
In dit boek vindt u voor elke week van het jaar maar liefst twéé bloemschikkingen van Elisabeth de Lestrieux. Het leuke is, dat zij die twee telkens maakte met dezelfde bloemen in een andere combinatie en totaal verschillend model. Een uitbundige bos wordt een krans; een groepscompositie wordt een bolboeket en een lentekast vol kleine bosjes wordt een biedermeier.
Natuurlijk is ook aan de feestdagen gedacht: met Pasen rusten bijvoorbeeld stipeieren in slaapkamergeluk en tijdens de Kerstdagen kunnen vogels en eekhoorntjes hun geluk niet op bij speciaal voor hen bedachte snoeperij.
Meer dan honderd in kleur afgebeelde suggesties voor schikkingen dus - alle duidelijk omschreven in de plezierige stijl van deze schrijfster, die niet alleen weg weet met bloemen in vazen, maar ook met kweken in de tuin.
Daardoor is dit bloemschikboek ook een beetje tuinboek geworden, want bij elke week vindt u diverse wetenswaardigheden over de - soms bijzondere - gewassen uit de boeketten én over nog vele andere.
Tevens is vermeld hoe u de minder algemene planten kunt bemachtigen. 'Kleurrijk bloemschkken' zal u niet alleen vele uren lees- en kijkplezier geven, maar u vooral veel informatie verschaffen en zeker inspireren tot het natuurlijk verwerken van bloem en tak, blad en bes of zelfs zaadpluis en slakrop!
Harde kaft - 127 blz. - met veel mooie kleurenfoto's - 20 x 24 cm - in goede tweedehandse staat
ZOMER &KEUNING; _GROENBOEKERIJ 1989
Verzendkosten ten laste van de koper - verzending met de post
via Kiala niet mogelijk
- Staat
- Tweedehands
- Aanbod
- Te koop · Aangeboden
- Prijsoptie
- Onderhandelbaar
- Locatie
- 9100 Sint - Niklaas
- Referentie
- Bobbo 32518