Hoe meng je kleuren, welke kwasten en penselen heb je nodig, welke ondergrond, hoe ziet de structuur voor het ontstaan van een schilderij eruit. Diverse stromingen in de schilderkunst: naïeve, pointillistische, im- en expressionisme en abstracte schilderkunst. Deze en vele andere onderwerpen en vragen worden in het eerste gedeelte van dit kleurrijke boek behandeld.
Het 2e gedeelte past de geleerde techniek d.m.v. opdrachten op diverse manieren toe: het beschilderen van gevormde creaties, samengesteld uit brooddeeg, hout, steen, schuimplastic, papier, enz. Kleur, kleurcombinatie en techniek zijn bepalend voor het eindresultaat.
De tekst is eenvoudig en duidelijk. De vele kleurenfoto's completeren de tekst. Een alfabetisch register is achterin te vinden. Op school en thuis zullen jongelui vanaf ca. 13 jaar zelfstandig met dit boek aan de slag kunnen gaan.
• Auteur: H. Giesecke
• Casterman Uitgeverij (november 1990)
• Taal Nederlands
• Afmetingen 20x243x198 mm
• Gewicht 786,00 gram
• ISBN10 9030317043
• 192 pagina's – Hardcover
• Nieuw
Met jouw toestemming meten we bezoeken en het gebruik van publieke pagina’s met Google Analytics. Zoekwoorden en accountgegevens sturen we niet mee. Zonder toestemming blijft Bobbo volledig werken.