Het Blaupunkt draadloze Toetsenpaneel KP-S1 wordt gebruikt om op andere locaties dan het Controle Paneel het alarm in en uit te schakelen. Op de toetsen voer je de code in en (de-)activeer je het alarm. Vaak wordt het Toetsenpaneel gebruikt bij meerdere deuren die toegang tot het huis verschaffen (voor- / achterdeur) en in de slaapkamer. Zodoende hoef je niet naar het controle paneel te lopen om het alarm uit en in te schakelen (soms ook niet mogelijk binnen de ingestelde tijd).
Programmeren is met een druk op de knop gedaan.
Te gebruiken met: Blaupunkt SA 2500 Smart GSM Draadloos Alarm Systeem en Blaupunkt SA 2700 Smart GSM Draadloos Alarm Systeem.
Met jouw toestemming meten we bezoeken en het gebruik van publieke pagina’s met Google Analytics. Zoekwoorden en accountgegevens sturen we niet mee. Zonder toestemming blijft Bobbo volledig werken.