Het verhaal achter deze vondstBeschrijving
De filosofieclub van de auteur Alexander McCall Smith.
In het concertgebouw van Edinburgh valt een man van het hoogste balkon. Hij overlijdt ter plekke. Isabel Dalhousie heeft het toevallig zien gebeuren. Iedereen zegt dat ze zich er niet mee moet bemoeien, maar ze wil achterhalen wat er is gebeurd. Zien is verantwoordelijk zijn, of niet? Algauw bevindt ze zich in een moreel labyrint waaruit zelfs Immanuel Kant geen uitweg zou hebben gevonden.
Alexander McCall Smith is geboren in Zimbabwe en ging op zijn zeventiende naar Schotland. Hij is de auteur van de bestsellerreeks over Mma Ramotswe (wereldwijd meer dan tien miljoen exemplaren verkocht).
De filosofieclub van Isabel Dalhousie wordt gezien als zijn meesterwerk.
Uitgeverij Luitingh - Sijthoff B.V., 2005, hardcover met stofomslag, 256 blzn, komt uit een bib-verkoop maar in perfecte staat!
Reeds verkocht!
- Staat
- Tweedehands
- Aanbod
- Te koop · Aangeboden
- Prijsoptie
- Onderhandelbaar
- Locatie
- 9470 Denderleeuw
- Referentie
- Bobbo 137081